Portal prezentujący produkty i systemy służące zabezpieczeniu przeciwpowodziowemu
Powódź w Polsce w 2010 r.
- 25 ofiar śmiertelnych
- 3000 zalanych miast i wsi
- 30.000 zniszczonych domów
- 600 zniszczonych mostów
- 1700 km uszkodzonych dróg
- tysiące padłych zwierząt
- 30.000 zalanych gospodarstw rolnych
- straty materialne ok. 15 miliardów zł
Strona główna | O nas | Zasady zabezpieczania | Systemy zabezpieczeń | Ochrona domów i zakładów | Producenci | Ubezpieczenia | Kontakt
Mobilne płotki przeciwpowodziowe
Bariery przeciwpowodziowe
Solidne ochrony drzwi
Ochrona otworów okiennych
Rękawy ochronne wodne
Pojemniki ochronne piaskowe
Płotki powodziowe
Bariery ochronne
Ochrona drzwi
Ochrona okien
Rękawy wodne
Ochrona piaskiem
O nas
Tu może być Twoja reklama

Portal "stoppowodziom.pl", to jeden z wielu portali utworzonych i prowadzonych przez firmę Tissot Media Group. Portal ten został opracowany specjalnie dla polskich odbiorców, z uwagi na wielkie nieszczęście, jakie spotkało mieszkańców wielu regionów Polski. Wkrótce dołączą do niego następne portale również dotyczące ochrony przeciwpowodziowej.

Ostatnie powodzie pokazały, że stan zabezpieczeń powodziowych w Polsce przedstawia, delikatnie mówiąc, wiele do życzenia. Zachęcamy wszystkich, którym drogie jest posiadanie własnego domu, czy dobro społeczne, do zapoznania się z naszym portalem. Pokazujemy jak się zabezpieczyć przed powodzią, gdzie kupić odpowiednie zabezpieczenia i jak je wybrać. Mamy nadzieję, że nasza praca będzie dla Was pomocna i pozwoli Wam uniknąć w przyszłości wszelkich niedogodności i tragedii, związanych z powodziami.

Działamy w Internecie już od 1997 roku. Mamy doświadczenie w opracowywaniu i tworzeniu stron internetowych, lokalizacji stron www, wykonywaniu i prowadzeniu portali internetowych ogólnych i tematycznych, szeroko pojętej reklamie internetowej, prezentacjach multimedialnych i tłumaczeniach.

Dzięki naszej pracy wiele firm z całego świata znalazło licznych klientów, partnerów handlowych i produkcyjnych. Wykonaliśmy setki wielojęzycznych stron i prezentacji internetowych korzystając z wszelkich dostępnych technologii internetowych. Tworzone przez nas prezentacje są ściśle dopasowane do wymagań klientów, w wielu językach (jeśli jest to korzystne), są nowoczesne i osiągające cele, dla których są tworzone. Jesteśmy do Waszej dyspozycji. Fachowa reklama jest najbardziej skuteczna.

Prosimy pamiętać, że szczególnie dziś w dobie globalizacji i dużej konkurencji, posiadanie nowoczesnej strony internetowej w wielu językach jest podstawą sukcesu na rynkach międzynarodowych i budowy prestiżu na rynku krajowym.

Kogo nie ma w Internecie ten nie istnieje na rynku!